Jizerská magistrála pro pěší turistiku

Informační centrum ( zobrazit všechny aktuality )

10. 5. 2010

V areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích jsme pro veřejnost opět otevřeli informační centrum. 

Návštěvník zde získá základní informace nejen o našem areálu, ale i jeho okolí. V infocentru si můžete zakoupit vybrané potravinářské produkty od výrobců z Libereckého kraje, drobné upomínkové předměty od místních řemeslníků a chráněné dílny, fair tradové  čokolády, bio čaje, mošty z Lažan v bio kvalitě...  Členstvím v Klubu přátel Jizerských hor můžete podpořit návrat původních dřevin. Máme také vlastní turistickou známku.

Součástí nabídky infocentra je také ekologicko-výchovná literatura pro učitele, ale i pro děti a jejich rodiče. Součástí areálu ekocentra je farma hospodářských zvířat, kterou můžete také navštívit. V kontaktní ohradě si můžete prohlédnout ovce, pohladit kozy a podrbat prase. Ve výbězích chováme huculské koně. Návštěvu areálu ekocentra doporučujeme spojit s výletem do okolí pěšky nebo na kole. Areálem prochází cyklostezka do Frýdlanského výběžku. Pokud přijedete autem, máme pro vás připravené parkoviště.


Otevírací doba pro veřejnost: květen – červen, září (sobota, neděle), od 9.30 do 16.00 hod, červenec – srpen (pondělí – neděle), od 9.30 do 16.00 hod

Těšíme se na vaši návštěvu.